23 haziranda olmam gereken adet 28 de oldum geçiktirici kullandım

merhabalar adet geciktitici kullandım normalde 23 haziranda olmam gereken adet 28 de oldum geçiktirici kullandım sonra 23 temmuz damı yoksa28 temmuzda mı olacam yumurtalama dönemim nezamandır 28 günde bir adet oluyorum gebelik şansım yumurtalama döneminde dahamı yüksek

Tahlil.com Cevabı : Adet zamanınızı geciktirici kullandığınız için tam olarak söylemek mümkün değildir, anacak yumurtlama döneminiz adetin başladığı günü 1. gün sayarsanız 10-16. günler arasında olabilir..