38 yasindayim. kan tahli yaptirtim. sonuclarda

mr. 38 yasindayim. kan tahli yaptirtim. sonuclarda glukoz 108, trigliserit 203, I.cal 4.1, HDL-kolestrol 34, VLDL-KOLESTROL 40.6, MCHC 31.8 çıktı. normal değerlere uygun mu?

Tahlil.com Cevabı : Testlerinizin referans değerleri çalışılan laboratuara göre değişeceğinden referans değerlerinizi belirtmeniz gereklidir..