Ben haziran 20 de en son adet oldum.bugün kan testi yaptırdım 10.000 cıktı

mrb. ben haziran 20 de en son adet oldum.bugün kan testi yaptırdım 10.000 cıktı 6 hafta diye geciyor ama adetten sonra bır ayı yenı doldurdumacaba problem mı var yoksa onceki aydan ustune adet mi gordum .acıklarsanız sevınırım iyi gunler.

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme olabilir, ancak ultrason ile incelenerek tam gebelik haftası öğrenilebilir..