23 yaşında evli bir bayanım lökosit değerim 13-14 çıktı bu bende ne gibi sonuçlar oluşturur gebe kalmaya engel midir ya da gebeliğe etkisi var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Lökosit yani wbc değerinizde hafif yükseklik var.Gebe kalmanıza engel bir durum yok.Ancak bu yükseklik bir kaç hafta sonra yapılan kan sayımında da devam ederse enfeksiyon yönünden ileri tetkiklere ihtiyaç duyulabilir.