23 yaşında evli bir bayanım Testin adı:kültür vajen Gram boyama:laktobasil popülasyonu artmış, 7-8 epitel, 5-6 pnl görüldü. ޞžimdiden teşekkür ederim.

23 yaşında evli bir bayanım Testin adı:kültür vajen Gram boyama:laktobasil popülasyonu artmış, 7-8 epitel, 5-6 pnl görüldü. Sonuç:normal vajen florası üredi. Direk mikroskobi:bol epitel, 8-10 lökosit az bakteri görüldü. ޞžimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normal sayılır..