23 yaşındayım yaklaşık 1 aydır çok sık idrara çıkıyorum ama idrarımı yaparken herhangi ağrı sızı yanma hissetmiyorum?

23 yaşındayım yaklaşık 1 aydır çok sık idrara çıkıyorum ama idrarımı yaparken herhangi ağrı sızı yanma hissetmiyorum bugün kasıklarımda aniden agrı olustu acilde yapılan tahlilde eritrosit 2.46 lökosit 1.11 urobilinojen 3.4 bakteri 2.71 çıktı Doktor gaz sıkışması var dedi ama ben neden bu kadar sık idrara çıkıyorum

Tahlil.com Cevabı : Şimdiden çok teşekkür ederim.Tahlil.com: İdrar yolllarınızda enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü tahlili de yaptırın