24 haftalık ikiz gebeliğim var hematoloji sonuçlarında bazı değerlerim sınırların altında ve üstünde çıktı?

Merhaba, 24 haftalık ikiz gebeliğim var hematoloji sonuçlarında bazı değerlerim sınırların altında ve üstünde çıktı yorumlayabilirseniz sevinirim.WBC-11,74/NE%-74,9/LY%17,4/EO%-0,5/BA%-0,2/NE#-8,80/MO#-0,82/RBC-3,39/Hemoglabin-10,6/HCT-32,10 Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulgularınız var, hamilleikte olağan olabilir.Doktorunuz bu yönde destekleyici tedavi verecektir.