24 yasında bekar bayanm ; göğüslerim çok küçük ve çenemde karın bölgemde ciddi tüylenmeler

Merhaba dr.um , 24 yasında bekar bayanm ; göğüslerim çok küçük ve çenmde karın bölgmde ciddi tüylenmeler var son olarakta göğüs çevremde sivilceler çıktı Sorduğum herkes hormon testi yaptırmamıi ve erkeklik hormonumun muht. fazla olduğunu söyledi.Hangi dr. gitmeliyim ve ilaç ile tedavi mumkun mu ?

Tahlil.com Cevabı : Bir endokrinoloji uzmanına danışabilirsiniz. Tabi ki tedavisi var.