Şiddetli ayak ve baldır dizden aşağı tarafta ağrılarım var ortopediye gittim hiçbir şey bulamadı kalp damar cerrahı sadece içde küçük bir varis buldu

 İki yıldır şiddetli ayak ve baldır dizden aşağı tarafta ağrılarım var ortopediye gittim hiçbir şey bulamadı kalp damar cerrahı sadece içde küçük bir varis buldu ama bu ağrıların sebebi bu olamaz dedi ne yapmalıyım hangi hastane hangi doktora gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda fizik tedavi ve gerekirse nöroloji bölümlerine de başvurmanızda yarar var.