24 yaşında bir bayanım. herpes simplex tip 1 47.25 çıktı. ve doktorum geniş bir bilgi vermedi. bu illa cinsel yolla mı bulaşıyor?

24 yaşında bir bayanım. herpes simplex tip 1 47.25 çıktı. ve doktorum geniş bir bilgi vermedi. bu illa cinsel yolla mı bulaşıyor? bulaşıcı mıdır? benim hayatımı ne yönde etkilicek?

Tahlil.com Cevabı : Tek başına bu değer bir şey ifade etmiyor.Bunun IG M mi yoksa IG G olduğunu da belirtmeniz gerekiyor.