24 yaşındayım, İlk gebeliğim olacak

Merhabalar.24 yaşındayım, İlk gebeliğim olacakBen adet günümde beta hcg değerim 1,20 çıkmıştı.Adet geçikmem 14 gün olduğunda beta hcg testi yaptırdığım.Değerim 15,54 çıktı.Doktorum değerin sınırda olduğunu 4 gün sonra tekrar test yapacağımızı söyledi.Değerim çok mu düşük? Değerim yükselir mi?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz 15 günlük adet gecikmesine göre düşük, ancak artıp artmayacağını söylemek mümkün değil, normalde 48-72 saat içinde 2-3 katına çıkması gerekir..