Bebek kesesi görünmedi ve kanamam var normal mi

Merhabalar SAT 7 ocak 2014 beta HCG yaptirdim ocagin 23unde 278 cikti dun ise 1632 cikti 5 haftalık gebe olacagimi söyledi doktorum ama bebek kesesi görünmedi ve kanamam var normal mi bunlar? Diş gebelik olabileceğini ve kese gorunmezse iğne ile ggebeliği sonlandiracagini söyledi.

Tahlil.com Cevabı : Evet 1hafta sonra gebelik kesesi görünmez ise ve beta HCG değeri artmaya devam ederse dış gebelik ihtimali vardır ve müdahale etmek gerekebilir..