Hocam ben 20.01.2014 kan tahlili yaptırdım. Beta HCG hormon 57,1 çıktı.

Hocam ben 20.01.2014 kan tahlili yaptirdim hcg hormon 57,1 cikti. On gün sonra tekrar kan aldirdim 6145 cikti hcg degerim. Bu degerler size normal mi ve ne zaman doktora gidip ultrasonda gözükür embryo?

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuca göre ortalama 5 haftalık gebe olabilirsiniz, usg'de kese görülebilir..