24 yaşındayım üç buçuk aylık hamileyim son 10 gündür bende alıntı özellikle de yeşil ve sarı renk akıntı var ?

24 yaşındayım üç buçuk aylık hamileyim son 10 gündür bende alıntı özellikle de yeşil ve sarı renk akıntı var ve bel ağrım ara ara da olsa şiddetli oluyor bu akıntı ve bel ağrısı bebeğime bir zarar verir mi ya da neden oluyor acaba ikili tarama sıkıntı yok dedi doktor erken doğum olmaz

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon olabilir, mutlaka kadın doğum uzmanına gitmenizi öneririz..