24 yıllık tetraplejiyim, çok sık idrar yolu enfeksiyonu oluyorum

42 yaşındayım, 24 yıllık tetraplejiyim, çok sık idrar yolu enfeksiyonu oluyorum. Bu tahliller rutin kontrol için yapıldı. İdrar kültürü sonucunda bakteri görüldü Hematoloji sonucu görülen EOS 0,14 normal değer 0-1 BASO 0,06 normal değer 0-0,3 değerlerinin anlamı nedir iyi çalışmalar Nesibe Taplac

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil ve bazofil değerlerinin şikayetleriniz ile bir ilgisi yok ve normal sınırlar içinde. İdrar kültüründe bakteri üremesi  idrar yolu enfeksiyonunu gösterir, ilaç tedavisi almanız gerekir.