25. Haftalık Hamileyim. Tahlil sonuçlarım negatif cıktı.

25. Haftalık Hamileyim. Tahlil Sonuclarım negatif cıktı. Değerleri ciddi mi? CMV-IgM 0.22 negativ HBsAg 0.51 neg Anti HIV 0.41 neg Toxo-IgM 0.28 neg Rubella-IgM 0.11 neg Anti HCV 0.04 neg Anti HBs 126 pozitiv

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan testlerin değeri önemli değildir. Negatif çıkmış. Herhangi bir sorun yok.