25 haftalık hamileyim.Geçen ay yapılan tahlil sonucumda

merhaba 28 yaşındayım 25 haftalık hamileyim.geçen ay yapılan tahlil sonucumda Serbest T3 5,25(1,57-4,71) serbest T4 0,75 (0,8-1,8) TSH 1,61 (0,4-4) sonuç hakkında beni aydınlatır mısınız?herhangi bir sorun var mı?teşekkürler....

Tahlil.com Cevabı : T3 düzeyiniz biraz yüksek çıkmış, diğer değerleriniz normal sınırlar içinde . Tek başına T3 yüksekliğinin önemi olmayabilir. Şikayetleriniz varsa bir endokrinoloji uzmanıyla görüşebilirsiniz.