25-hidroksil vitamin değerim 9,6 ref: 30-80 fakat doktor vitamin yada herhangi bir takviye başlamadı?

25-hidroksil vitamin değerim 9,6 ref: 30-80 fakat doktor vitamin yada herhangi bir takviye başlamadı? İlaç tedavisi gerekli mi?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz düşük bu da normal değil.Tedavi olmanız gerektiği görüşündeyiz.
Bir başka doktora daha başvurabilirsiniz.
D vitamini tedavisi olmanız gerekebilir.