25 nisanda sürtünme yoluyla ilişki yaşadım boşalma olmadı birleşme olmadı bakireyim ama 26 nisanda norlevo kullandım?

25 nisanda sürtünme yoluyla ilişki yaşadım boşalma olmadı birleşme olmadı bakireyim ama 26 nisanda norlevo kullandım 2 mayıs adet olma günümde adet oldum ancak kanamam eskiye göre daha azdı 7 gün sürdü 13 mayıs yani bugün beta hcg testi yaptırdım yarın sonucum çıkacak acaba kesin sonuç çıkar mı?

Tahlil.com Cevabı : Kesin sonuç çıkar. Fakat boşuna telaşlanma bu durumda hamle olma olasılığın çok düşük.