25 yaşında bekar bayanım. uzun yıllardır sivilce problemim var. geçmiş yıllarda roacune ilacını iki defa kulladım

25 yaşında bekar  bayanım. uzun yıllardır sivilce problemim var. geçmiş yıllarda roacune ilacını iki defa kulladım tekrarladı. testesteron hormonu yüklekliğinden şüphe ediyorum. hangi doktora gitmeliyim bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle cildiye ve bu bölümgerek duyarsa Endokrinoloji bölümüne başvurmanızı öneriyoruz.