25 yaşında, bekarım.tüylenme sorunuyla kadın doğuma başvurdum.hormon testi yapıldı?

merhaba 25 yaşında, bekarım.tüylenme sorunuyla kadın doğuma başvurdum.hormon testi yapıldı.adet düzensizliğim yok.testte bazıları yüksek çıkmış.yorumlar mısınız?ne yapmalıyım?oh-progesteron 2,31serbest testosteron 2,3dhae-s(merkez) 411,5 referans 134,2 - 407,4tsh(merkez) 2,9mon% 14,5 referans 4-10teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Tüylenme sorunu olanlarda DHEA testi yüksek çıkabilir sizde de 411 çıkmış.Yani biraz yüksek, bir endokrinoloji uzmanına danışabilirsiniz.Aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/dehidroepiandrosteron-sulfat-dhea-s-dhea-so-dhea-sulfat