Adet duzensizligi ve koyu renk problemi var

21 yaşında bayanım. Amh 6.09 Free testosteron 0.94 Tsh 1.07 E2 55,43 Dhea-So4 216. LH 5,69 FSH 5,41 Plt 209 HGB 12,4 MCV 85,7L MPV 7,5L PCT 0,155L Adet duzensizligi ve koyu renk problemi var

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Sorunuzu lütfen tekrar gönderiniz.Doktorlarımız en kısa sürede cevaplayacaktır.

Tahll.com'a soru sorarken tahlillerinizin normal değerlerini de mutlaka belirtiniz....