25 yaşındayım Allah korusun başımdan farklı bir ilişki geçmedi ?

25 yaşındayım Allah korusun başımdan farklı bir ilişki geçmedi ancak vdrl hastanenin birinde negatif diğerinde zayıf pozitif titre 1/10 refarans negatif cıktı. Zayıf pozitif ne demek. ޞžuan ne yapmalıyım sizce?

Tahlil.com Cevabı : Ciddi bir sorun olduğunu düşünmüyoruz bu sonuçlara bakarak, içiniz rahat etsin istiyorsanız bir enfeksiyon hastalıkları ve/veya üroloji doktoruna başvurunuz.