25haftalık hamileyim,doktorum kansayımı,seker yuklemesi ve idrar tahlili yaptırmamı istedi..

25haftalık hamileyim,doktorum kansayımı,seker yuklemesi ve idrar tahlili yaptırmamı istedi..kan tahlilimde:RBC 3.30HCT 32,3MCV 98.0GRANÜLOSİT 62.2cıkmıs ve bu rakamlar koyu yazılmıs..ayrıca idrar tahlilinde 7-8 eritrosit,2-3 epitel goruldu yazıyor..yorumlarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Anemi yani kansızlık bulgularınız varçBu değerler hamilelikte olağan olabilir.Ancak demir hapları kullanmanız gerekebilir.İdrar tahlilinde lökosit çıkması ise enfeksiyonu düşündürür.