Ben hamileyim. RBC 3.30 HCT 32,3 MCV 98.0 GRANÜLOSİT 62.2 çıktı. İdrar tahlilinde 7-8 eritrosit, 2-3 epitel görüldü yazıyor. Bunlar ne anlama geliyor?

 Ben hamileyim. RBC 3.30HCT 32,3MCV 98.0 GRANÜLOSİT 62.2 çıktı. İdrar tahlilinde 7-8 eritrosit, 2-3 epitel görüldü yazıyor. Bunlar ne anlama geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Anemi yani kansızlık bulgularınız varçBu değerler hamilelikte olağan olabilir.Ancak demir hapları kullanmanız gerekebilir.İdrar tahlilinde lökosit çıkması ise enfeksiyonu düşündürür.