2.5yaşındaki oğlumda ana 0.8 antidna 24.5 şüpheli çıktı.testleri 3hafta snra tekrarladık ana 1/100zayıf pozitif anti dna 0.17 negatif çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar bu haliyle endişe verici gözükmüyor.Ancak doktorunuz muayene bulguları ve diğer test sonuçları ile birlikte daha geniş bir değerlendirme yapacaktır.