Eşim sık sık ateşli boğaz enfesiyonu geçirir. ama doktor gitmeye korkar, cumartesi acilde kan tahlili ve idrar tahlili yaptırdık

 Merhaba eşim sık sık ateşli boğaz enfesiyonu geçirir. ama doktor gitmeye korkar, cumartesi acilde kan tahlili ve idrar tahlili yaptırdık eşim ne yese kusar ateşliyken sonuçlar: WBC : 10.81 NEUT% : 76.6 LYMPH% : 14.7 NEUT# : 8.28 MONO# : 0.89 KAN ÜRE NİTROJEN(BUN) : 5.4 CK-MB : 57.5 KALSİYUM: 10.4

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.