27 yaşında,1 çocuk annesiyim.18 ay önce kızımı emzirmeyi bıraktım, prolaktin hormonum 106 çıktı?

27 yaşında,1 çocuk annesiyim.18 ay önce kızımı emzirmeyi bıraktım, prolaktin hormonum 106 çıktı, doktorum beyin cerrahına yönlendirdi ve hipofiz mr çektirdim, sonuçlarım normal çıktı, neden bu kadar yüksek çıkmıştır?

Tahlil.com Cevabı : Prolaktin yüksekliğinin bir çok nedeni olabilir.Aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsinizhttp://tahlil.com/prolaktin-yuksekligi-nedir-kimler-prolaktin-testi-yaptirmali