26 yaşındyaım senede bir kez karaciğer enzimlerim yüksek çıkıyor

26 yaşındym senede bir kez karaciğer enzimlerm yüksek çıkıyor mide bulantısı kusma şikayetim oluyor alkol kullanmıyorum hasta olsam dahi ilaç almıyorum test sonuclarım: alkalen fosfataz : 184 gama gt :374 ALT :251 hepatit markır negatif otoimmün karaciğer profili değerlerim normal. Ürobilinojen 135

Tahlil.com Cevabı : Gastroenteroloji tarafından testler yapılarak nedeni araştırılmalıdır..