27 yaşında bayanım bacaklarda oluşan morarma için testler yapıldı. fvııı değeri aralık altında bir hastalık teşkil eder mi?

27 yaşında bayanım bacaklarda oluşan morarma için testler yapıldı. fvııı değeri aralık altında bir hastalık teşkil eder m? von Willebrant Faktör antijeni 99 :50-160 von Willebrant faktör, ristosetin kofak 64 50-150 Faktör 8 50 70-140 APTT 26,8 21-36 diğer değerlerde normal.

Tahlil.com Cevabı : Trombosit fonksyonları da değerlendirilmeli ve birlikte karar verilmelidir..