27 yasında hamileyim.Dün karın ağrısı şikayetiyle doktora gittim

27 yasında hamileyim.Dün karın ağrısı şikayetiyle doktora gittim.BEbekle ilgili bir sorun yok.İdrar tahlilinde dansite 1030, ph 5.0, protein negatif, glukoz negatif, bilirubin negatif, ürobilin normal, keton negatif, 15-20 lökosit, 10-15 epitel çıktı.yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, idrar kültürü yapılıp sonucuna göre tedavi verilmelidir..