Bugün gebelik testine benzer bir şekilde uygulanan gaitada gizli kan testi yaptirdim.sonuç pozitif çikti çift çizgi vardi.

Hocam merhaba.ben 38 yaşındayim. Bugün gebelik testine benzer bir şekilde uygulanan gaitada gizli kan testi yaptirdim.sonuç pozitif çikti çift çizgi vardi.Ama bildigim kadariyla kolon kanseri 50 li yastan sonra ortaya cikiyor.hicbir sikayetim yok hemoroidim bile yok.sonuc neden negatif olabilir

Tahlil.com Cevabı : Gaitada gizli kan testine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Bu tets pozitif ise kesin kanser var diye bir kanıya varılmaz.Test sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalar da vardır.http://tahlil.com/gaitada-gizli-kan-testi