28 yaşındayım bebek istiyoruz adetin 3. günü tahlil sonuçlarım,esradiol 48,21 fsh 5,19 lh 11,69 prolaktin 9,15 tsh 1,46

 28 yaşındayım bebek istiyoruz adetin 3. günü tahlil sonuçlarım,esradiol 48,21 fsh 5,19 lh 11,69 prolaktin 9,15 tsh 1,46 bu sonuçlara göre hamile kalamamamın sebebi ne olabilir?Tahlil.com: Kadınlarda hormon tahlillerinin değerlendirilmesinde, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda

Tahlil.com Cevabı : layabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar