31 yaşındayım. hormon değerlerim şöyle;fsh=42,5 lh=43,3 prolaktin=5,87 tsh=0,821 ?

 31 yaşındayım. hormon değerlerim şöyle;fsh=42,5 lh=43,3 prolaktin=5,87 tsh=0,821 estradiol=27 bu değerlerimin ilaçla düşmesi mümkün mü? doktara gidiyorum henüz bu talilleri doktara sormadım sizde yardım ederseniz teşekkür ederim.bu talillerle çocuk sahibi olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : İlaçla düşebilir, ama bu hormon değerleriyle hamile kalamazsınız