28haftalık hamileyim sağ tarafımda karın boşluğumdaki sırtımdaki ağrı sebebiyle doktora gittim idrar tahlilimde 15-20lökosit, 20-25 epitel.

28haftalık hamileyim sağ tarafımda karın boşluğumdaki sırtımdaki ağrı sebebiyle doktora gittim idrar tahlilimde 15-20lökosit, 20-25 epitel, az amorf ürat kristali izlenmiş. bu sonuçlar neyi ifade ediyor. doktorum urocare isimli bir antibiyotik kullanmamı önerdi.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir.İdrar kültürü de yapılsa iyi olur.