Lütfen yorumlayın. ÜRİK ASİT (SERUM) 4,68 mg/dL 2,4 - 5,7 İDRAR TETKİKİ (TAM İDRAR).

 Test Adı    *    Sonuç    Birim    Referans Değerleri ÜRE33    mg/dl    8 - 50 KREATİNİN (SERUM)         0,5    mg/dl    ,32 - ,79  ÜRİK ASİT (SERUM)         4,68    mg/dL    2,4 - 5,7  İDRAR TETKİKİ (TAM İDRAR)    MİKTAR  RENKSARI    GÖRÜNÜM         HAFİF BULANIK  TORTU   AZ

Tahlil.com Cevabı : Kan sonuçlarınız normal sınırlardadır, idrarda bulanıklık ve tortu mevcut olduğundan öncelikle enfeksiyon açısından idrar kültürü yaptırmanızı öneririz..