29 yaşındayım,4 ay önce 8 haftalık gebeliğimde bebeğin kalbi durduğu için kürtaj oldum. tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibidir...

29 yaşındayım,4 ay önce 8 haftalık gebeliğimde bebeğin kalbi durduğu için kürtaj oldum dr.’um benden tahliller istedi ve tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibidir, çok merak ediyorum yorumlarsanız çok memnun olacağım, ilginize şimdiden teşekkür ediyorum ,PDW 14APTT 31,9PROTROMBİN AKTİVİTESİ % 127PROTROMBİN ZAMANI-SEC 10,1PROTROMBİN-INR 0,90CMV IgG 30,1 POZİTİFCMV IgM 0,42 NEGATİFANTİ KARDİYOLİPİN IgG NEGATİFANTİ KARDİYOLİPİN IgM POZİTİFRUB IgG 232 POZİTİFRUB IgM 1,03 NEGATİFTOX IgG 160 POZİTİFTOX IgM 0,43 NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Anti kardiyolipin IGM pozitifliği dikkat çekici,doktorunuz bu yönde ilave testler de isteyebilir