29nisanda beta hgc 2.3 çıktı.Hamilelik riskim nedir?

İyi günler martın 16sı,30u, birde 13nisanda norlevo aldım,2hafada1.Kanamam oldu ama adet olmadım yani ilaç etkisiyle kanama oldu sadece.13Nisanda eşim içime boşaldı ve bende 2-3 dakika sonra tuvalete gittim ardından işte norlevo içtim. 29nisanda beta hgc 2.3 çıktı.Hamilelik riskim nedir?

Tahlil.com Cevabı : testiniz negatif çıkmıştır ancak adet gecikmesi olur ise testi tekrarlayın..