Sevgilimle 10 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdim vajinama meni geldiğini iddia ediyor bende gelmedi

 Sevgilimle 10 gün önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdim vajinama meni geldiğini iddia ediyor bende gelmedi dedim psikolojisi bozuldu. doğum kontrol hapı kullanıyor şuan bitmesine 1 hafta kaldı ve son 1 haftadır 3 veya 4 kez kustu 1 kerede başı döndü Hamile midir acaba bana açık bir dille bilgi verir misiniz

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamile kalınamaz. Biraz panik olmuşsunuz. Rahat olun.

b********** :

Meraba ben erkek arkadaşımla arkadsn ilişkiye girdim popoma boşaldı hrmen sildik onun dışında ara ara sürtünmeler yapıyoruz belim agrıyo adetimedd daha var hamile kalma olasıgu varmı?

Cevap:

Arkadan ilişkilerde meni akması halinde nadiren hamilelik riski olabilir, bel ağrınızın sebebi ilişki şekliniz olabilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.