23 nisanda sürtünme yoluyla ilişkiye girdim o bölgeye boşalma olduğunu sanmıyorum adetime daha çok var

23 nisanda sürtünme yoluyla ilişkiye girdim o bölgeye boşalma olduğunu sanmıyorum adetime daha çok var ama kasıklarımda ağrı ve akıntı oluyor. gerçi ilişki öncesinde de enfeksiyon vardi akıntının nedeni bu olabilir ama sancıya bir anlam veremedim hamilelikle bir ilgisi olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Tatlım öncelikle sakin ol. Bu durumlarda hamilelik riski çok düşük.

d****** :

Sevgilimle 19 Nisan gecesi sürtünerek ilişkiye girdik. 23 nisanda adet gördüm adetimin bittiği gün 28 nisanda tekrar bir ilişki yaşadık..Hamile olabilir miyim ? Adetime daha 20 gün var karın bölgemde ağrılar oluyor ve mide bulantım var. Bİr de arkadaşımın boşaldığını ve zevk suyunu nasıl anlarım

Cevap:

Boşalma ve zevk suyunun gelip gelmediğini ancak ilişki sırasında fark ederseniz anlayabilirsiniz. Adet tarihinizi beklemenizi 1 hafta ve üzerinde gecikme olursa gebelik testi yaptırarak durumunuzu netleştirmenizi tavsiye ederiz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

s************* :

Merhaba sorum olucakti ... bakireyim vé bugun sevgilim bacaklarima bosaldi ... ama o bolgeye girmedigini saniyorum.. pen*siyle vajinam hic birbirine deymedi.. ici ne girmedi.. ama korkuyorum.. uzerimde iç camasirim vardi.. ama o bolgeye girmesinden cok korkuyorum..

Cevap:

Anlattığınız şekilde hamileliğin oluşması yok denecek kadar düşük bir ihtimaldir. Eğer adet tarihinizde gecikme olursa gebelik testi yaptırarak daha net cevaplara ulaşabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

e****** :

yerleşme kanamasının miktarının az olduğu ve pembemsi ya da kahve renginde lekelenme oldugunu söyleyenler olmuş, sevgilim normal adet gününde karın ağrısı meme hassasiyetiyle birlikte kanaması başladı ve kan renginin her zamanki gibi normal geldigini ama biraz az geldigini söylüyor ama önceden dikkat etmedigini söylüyor yani belki de önceden de bu miktarda kanaması oluyordu belki de biz paniklemekten böyle düsünüyoruz bi de yaklasik 20 gün önce norlevo kullandi bunun etkisinden az kanamasi olabilir mi

Cevap:

 Nasıl hamilelik oluşacağına dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Özellikle cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  bu tür yüzlerce soru geliyor.Bunların çoğu da bilgisizlikten kaynaklanan sorular. Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.Hamilelik hangi durumlarda olabilir, konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumalısınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

d****** :

Sevgilimle 19 Nisan gecesi sürtünerek ilişkiye girdik. 23 nisanda adet gördüm adetimin bittiği gün 28 nisanda tekrar bir ilişki yaşadık. Boşalma olmadı.Zevk suyundan emin değilim.Hamile olabilir miyim ?

Cevap:

Bunu öğrenmek için adet zamanınızı beklemenizi gecikme olursa gebelik testi yaptırmanızı öneririz. Zevk suyu ile hamilelik oluşsa da oldukça düşük bir ihtimaldir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.