3 4 gün önce erkek arkadaşımla ters ilişkiye girdik iki kere ikisindede içime boşaldı ?

merhabalar 3 4 gün önce erkek arkadaşımla ters ilişkiye girdik iki kere ikisindede içime boşaldı ben bakireyim kızlığımın bozulmasından korkuyorum sürtünme yoluyla ama asıl sorum hamile kalabilir miyim boşaldıktan sonra temizlendm ama doktorum böyle bi ihtimal olduğunu söyledi nasıl anlayabilirim bunu ve yüzde kaç ihtimal olur hamilelik bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Yukarıdaki yazıda detaylı bilgi var, buna göre hareket edin.Yüzde nasıl verelim, burada tahmin yapmıyoruz, tahlil yorumluyoruz.