Merhaba. Dün erkek arkadasım ile çamasırsız sürtünme yolu ile iliskiye girdik . bakireyim , içeri girmedi?

Merhaba. Dün erkek arkadasım ile çamasırsız sürtünme yolu ile iliskiye girdik . bakireyim , içeri girmedi... Ama erkek arkadasımın zevk suyunun vajinamla temas ettiğini düsünüyorum ayrıca peçeteye bosaldı ve birazda bacağıma aktı... Adetimin bitiminin en fazla ikinci günüydü. hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Tipik bir peçeteye boşalma vakası daha, buna benzer bir soruya önceden vermiş olduğumuz cevabı okuyabilirsiniz:http://tahlil.com/sevgilimle-surtunme-yoluyla-iliskiye-girdik-sevgilim-peceteye-bosaldi-hamile-olabilir-miyim