Merhabalar ben kız arkadaşımla 2 gün önce ilişkiye girdim prezervatif kullandım fakat ilişki sırasında prezervatif yırtılmış ?

Merhabalar ben kız arkadaşımla 2 gün önce ilişkiye girdim prezervatif kullandım fakat ilişki sırasında prezervatif yırtılmış ve fark etmemişim ilişki esnasında kız arkadaşım üstteydi hamile olma ihtimali nedir ve ne kadar sure sonra test yapmalıyız şimdiden teşekkürler yaşımız 20

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testinin ne zaman yapılması gerektiğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsinizhttps://tahlil.com/blog/gebelik-testi-ne-zaman-yapilmaligebelik-testi-nedir-592