3 ay boyunca üstüne görme olabilir mi?

 Sevgilimle 3ay önce ilişkiye girdik ve 3 ay üstüne görme olabilir diye dokdora gittik ama kadın dogum uzmanı degil normal uzman dokdor özel doktor Dedim karnında birseyler atıyor birseyler oynuyor Baktı birsey yok diyor gözükmüyor diyor sizce dogrumudur karnım sis adetin 3 günü kahverenki kan geldi

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görmenin 3 ay boyunca tekrarlaması beklenmez. Ayrıca hamilelik gelişimi olsaydı, doktor muayene sırasında mutlaka fark ederdi. Siz de evde pratik gebelik testlerinden yaptırarak durumu teyit edebilirsiniz.