Adetim 5 gün gecikti ve Beta HCG değerim 0.5 çıktı. Hamile olabilir miyim?

 Normalde 28 günde bir adet olurm hiç şaşmaz. en son adet tarihim 14 mart. 28nde doktra gittiğmde yumurtalama günümün o gün olduğunu söyledi ve ertesi günü ilişkiye girdik. 10nda adet olmam gerekirken olmdım 5 gün geckti kan testi yaptrdım negatif çıktı değeri 0.5. hala adet olmadım. hamile olablrmym?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz hamile olmadığınızı söylüyor ancak bir kaç gün daha adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testini tekrarlamanızı öneririz.