Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Hamile olabilir mi?

 Merhabalar kız arkadaşımla duşta iken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinanın içine girme olmadı .ayrıca dışarııya boşaldım ve sperminde vajinayla herhangi bir teması yok. bunu yapmadan önce ağızdan ilişli yaşamıştık.birde kız arkadaşım en son 26 martta adet oldu 30 günde bir adet oluyor hamile mi?

Tahlil.com Cevabı : Anlattıklarınıza göre hamileliğin oluşma ihtimali görünmüyor. Adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaptırarak durumu netleştirebilirsiniz.

e********** :

Merhabalar kız arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdim ve boxerima boşaldım daha sonra pen*sime değdim ve ellerimi yıkamadım bir 15 dakika sonra onun vajinasını okşadım ama kendisi bakire bu yolla hamile kalabilir mi lutfen yardım edin ve ertesi gün hapını reçeteniz alabilir miyiz ??

Cevap:

 Çoğunlukla cinsel konularda bilgisizlikten ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan bu tür çoğu zaman da çok anlamlı olmayan sorular geliyor.  Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.  Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.Hamile nasıl kalınır, hangi tür ilişkilerde hamile kalınmaz, öğrenmek için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.