3 ay önce sürtünmeli ilişki yaşadım. Adetim düzenliydi. Test tek çizgi çıktı. Ne anlama geliyor?

 Merhabalar nişanlımla 3 ay önce sürtünme yoluyla birlikte olduk pen*s vajına üstüne geldi gitti dokundu sadece adetimde gecikme olmadı gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı ne anlama geliyor

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz sonuçlar hamile olmadığınızı gösteriyor.