Kan ve idrar tahlil sonuçları mı size yazsam eğer bu sonuçlara bakarak hamilelik durumumun var olup olmadığını bile bilir misiniz ?

iyi günler sorum şu olcak size ben bir hastanede idrar ve kan testi yaptırdım ama hamile olup olmadığımı doktora soramadım o da herhangi birşey söylemedi. kan ve idrar tahlil sonuçları mı size yazsam eğer bu sonuçlara bakarak hamilelik durumumun var olup olmadığını bile bilir misiniz ?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG testi yapılmamışsa bu konuda birşey söylemeyiz.