3 aydır belirli aralıklarla (2 haftada 10 gr) esrar kullandım ve en son 10 gün önce bir miktar esrar ile cok az bir miktar jamaika içtim.Tahlilde çıkar mı?

 3 aydır belirli aralıklarla (2 haftada 10 gr) esrar kullandım ve en son 10 gün önce bir miktar esrar ile cok az bir miktar jamaika içtim . ehliyet için gerekli olan sağlık raporunda kan tahlili yaparlar ise bu kanımda çıkar mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür soru soranlara cevap öncesi yaptığımız uyarıyı size de yapıyoruz.Mutlak suretle bu zararlı maddeleri bir daha almayın ve bir bağımlılığınız var ise sağlık kuruluşlarına başvurup tedavi olun. Sağlık raporu veya rutin taramalarda ise uyuşturucu ile ilgili testlere hekim istemedikçe bakılmamaktadır.