3 aylık hamileyim kulak zarımda incelme ve kireçleme varmış?

3 aylık hamileyim kulak zarımda incelme ve kireçleme varmış. bu durumda normal dogum kulağım için bir tehlike oluşturur mu . şimdiden çok teşekkür ederim cevabınız için.

Tahlil.com Cevabı : Kulağınızdaki problem doğumunuz etkilemez ama yine de nezaman tedavi olacağınızı  KBB  uzmanı karar vermelidir